Hradec remízoval s Brnem 0:0

Ve 24. kole první fotbalové ligy přivítali hradečtí fotbalisté pod lízatky celek Brna. Výkony obou soupeřů v předchozích kolech slibovaly zajímavou podívanou.
Do utkání vstoupili lépe Votroci a během první čtvrthodiny si vypracovali tři vážnější šance, ale chyběl klid v zakončení. Brno poté srovnalo hru, ale mírnou převahu si i nadále držel Hradec. Akce domácích však končily na vysokých zadácích Brna. Ve druhém poločase začala do té doby svižná hra upadat do průměru, ze kterého vybočoval na straně Východočechů Zoubek, ale jeho šance vyzněly naprázdno. Brno mělo největší příležitost v 58. minutě, kdy zcela osamocený Pacanda před Podhajského brankou netrefil v gólovém postavní Cupákovu přihrávku. I přes občasné náznaky šancí fotbal upadl do šedivého průměru a do závěrečného hvizdu čtyři tisícovky diváků branku neviděly. Hradec remízoval s Brnem 0:0.

V tabulce je Hradec na 11. místě a na sestupovou 15. příčku má náskok 9 bodů. Brankář Podhajský drží už 4 zápasy čisté konto.