Hradec prohrával s Berounem 0:3, nakonec ale uspěl

Hradečtí hokejisté se v zápase trápili. V 45. minutě už prohrávali 0:3. Jenže v 51. minutě dvě rychlé branky v rozmezí pouhých 24 vteřin vrátily domácí zpět do utkání a ve stupňujícím tlaku nakonec přišlo hradecké vyrovnání. Vyražený puk vrátil přesnou střelou na Altrichterovu branku Michal Pavlů, čímž zajistil vyrovnání. Veliký obrat dokončili hráči HC VCES v prodloužení, kdy zkušeného brankáře Berouna překonal podruhé v zápase Jaroslav Roubík, jenž rozhodl o zisku druhého bodu právě pro svůj celek za výhru 4:3 v prodloužení.

Branky a nahrávky: 51. Roubík (Pavlů), 51. Sakrajda (Táborský, Volráb), 56. Pavlů (Suchý), 63. Roubík (Táborský) - 12. Slížek (Appel), 43. Appel (Kameš), 45. Frolík (Vlček, Besser). Rozhodčí: Šír - Padevět, Prchlal. Vyloučení: 7:5, navíc Táborský, Fořt (HKR) a Braniš, Appel (BER) všichni 10 OT. Využití: 0:0. V oslabení: 1:2. Diváci: 1465. Střely na branku: 39:45.

Hr.Králové: Koutský (Dušek) - Toužimský, Pavlů, Táborský, Burián, Pazdera, Karlíček, Prostředník, Lesák - Fořt, Roubík, Kadlec - Sakrajda, Koudelka, Šeda - Haluza, Hruška, Suchý - Kočan, Jindřich, Volráb.

Beroun: Altrichter (Novák) - Malinský, Braniš, Kameš, Jelínek, Gajda, Lukačovič - Appel, Slížek, Křešťan - Tvrzník, Šinágl, Novotný - Besser, Vlček, Frolík - Heřman, Nedorost, Pavel.