Hradec po pěkném výkonu porazil Liberec 2:0

Výkon, jaký už dlouho nikdo z hradeckých fanoušků nepamatuje. Tak hodnotili skalní příznivci Votroků nedělní vystoupení hradeckých fotbalistů. Ti si připsali první tři body do prvoligové tabulky za výhru 2:0 na Libercem.
Východočeši byli po celý zápas lepší ve všech směrech a nepustili Liberec do vážnější šance. I přes výrazný tlak se Hradci podařilo prosadit až v 72. minutě. To utekl Skácel, vyškolil reprezentačního obránce Johanu a s přehledem skóroval. Za dalších deset minut rozebral útok domácích hostující obranu a Zoubek upravil na konečných 2:0. Do konce utkání se Liberec na nic nezmohl a hradecké fotbalisty tak z hřiště vyprovázel zasloužený aplaus.

Vzhledem k remíze Teplic v Jablonci a pondělnímu souboji Opavy se Spartou se Hradec minimálně na týden odpoutal ze dna tabulky a především udržel kontakt s ostatními celky.