Hradec po boji porazil Ostravu 4:2

Pořádné drama přineslo utkání hradeckých hokejistů s ostravskou Sarezou. Souboj dvou týmů, které obsazují shodně třetí příčky svých skupin, vyzněl nakonec lépe pro Východočechy. Hráči HC VCES zejména díky třem brankám v závěrečné třetině dokázali svého soupeře přetlačit v poměru 4:2. Obrat nastartoval vedoucím gólem na 2:1 Kadlec. Ještě větší klid přidal domácím důrazný Patrik Fořt, který využil přesnou střelou dvojnásobnou přesilovku. Stejný hráč vzal v 57. minutě Sareze definitivně naděje na příznivý výsledek, když další přesně mířenou ranou k tyči Čechovy vranky využil i klasickou přesilovou hru.

Branky a nahrávky: 19. Vondráček (Koudelka, Sakrajda), 45. Kadlec (Fořt, Roubík), 56. Fořt (Kadlec, Táborský), 57. Fořt (Roubík, Toužimský) - 38. Zdeněk (Pavelek, Holík), 56. Gelačák (Najdek, Holík). Rozhodčí: Šindler - Čížek, Prchal. Vyloučení: 8:13. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 2043. Střely na branku: 67:31.

Hr.Králové: Koutský (Dušek) - Táborský, Lesák, Pavlů, Hendrich, Pazdera, Karlíček, Toužimský, Protivný - Fořt, Roubík, Kadlec - Sakrajda, Koudelka, Vondráček - Haluza, Domin, Suchý - Šeda, Volráb

Ostrava: Čech (Masný) - Holík, Palík, Ovšák, Suchý, Vnenk, Buček - Šebesta, Boháč, Svačina - Galečák, Najdek, Zdeněk - Pavelek, Novák, Červenka - Bokroš, Glas