Hradec po boji porazil Ostravu 4:2

Pořádné drama přineslo utkání hradeckých hokejistů s ostravskou Sarezou. Souboj dvou týmů, které obsazují shodně třetí příčky svých skupin, vyzněl nakonec lépe pro Východočechy. Hráči HC VCES zejména díky třem brankám v závěrečné třetině dokázali svého soupeře přetlačit v poměru 4:2. Obrat nastartoval vedoucím gólem na 2:1 Kadlec. Ještě větší klid přidal domácím důrazný Patrik Fořt, který využil přesnou střelou dvojnásobnou přesilovku. Stejný hráč vzal v 57. minutě Sareze definitivně naděje na příznivý výsledek, když další přesně mířenou ranou k tyči Čechovy vranky využil i klasickou přesilovou hru.

Branky a nahrávky: 19. Vondráček (Koudelka, Sakrajda), 45. Kadlec (Fořt, Roubík), 56. Fořt (Kadlec, Táborský), 57. Fořt (Roubík, Toužimský) - 38. Zdeněk (Pavelek, Holík), 56. Gelačák (Najdek, Holík). Rozhodčí: Šindler - Čížek, Prchal. Vyloučení: 8:13. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 2043. Střely na branku: 67:31.

Hr.Králové: Koutský (Dušek) - Táborský, Lesák, Pavlů, Hendrich, Pazdera, Karlíček, Toužimský, Protivný - Fořt, Roubík, Kadlec - Sakrajda, Koudelka, Vondráček - Haluza, Domin, Suchý - Šeda, Volráb

Ostrava: Čech (Masný) - Holík, Palík, Ovšák, Suchý, Vnenk, Buček - Šebesta, Boháč, Svačina - Galečák, Najdek, Zdeněk - Pavelek, Novák, Červenka - Bokroš, Glas

Více na www.hchk.cz,

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme