Hradec opět doma neztratil ani bod

Královéhradečtí fotbalisté pokračují ve své spanilé jízdě na domácím hřišti. Tentokrát se o tom přesvědčila letos pohárová Olomouc. V sobotním zápase Východočeši už počtvrté za sebou doma zvítězili navíc opět nedostali ani gól.
Režii zápasu měli domácí od začátku ve svých rukou a za první půlhodinu si vypracovali dvě brankové příležitosti. V desáté minutě se Skácelovi podařilo propálit skrumáž před hostující brankou, ale olomoucká obrana na brankové čáře zachránila. Chvíli na to odpustil rozhodčí hostům penaltů. Skórovat se podařilo až ve 35té minutě, kdy Piták vypíchl míč Látalovi, našel volného Vozábala a ten dal branku. Ve druhé půli se snažila Olomouc o vyrovnání, ale hradecká obrana je k ničemu nepustila a veškeré snahy Hanáků končily před hradeckou šestnáctkou.

Více než čtyři tisíce diváků mohlo být spokojeno. Hradec Králové porazil Olomouc 1:0 a v tabulce opět poskočil o něco blíž ke klidnému středu.