Hradec Králové vs. Olomouc B 2:2

V 10. kole druhé nejvyšší fotbalové soutěže hostili před prořídlými ochozi fotbalisté Hradce Králové "B" tým olomoucké Sigmy. Hosté z Hané začali lépe a během první čtvrthodiny si vypracovali tři nebezpečné šance.
Hradečtí sice v útoku díky břevnu Bredy a průnikům Boušky nebyli také bez šance, ale v obraně předváděli tristní výkon, který volal po brance. Tak se také stalo. Ve 21. minutě brankář domácích Podhajský místo toho, aby sledoval hru, odkopával na hrací plochu zatoulaný náhradní míč. Uniklo mu tak, že hosté přešli do rychlého protiútoku a na střelu Patrika Siegla hradecký gólman už nedosáhl - 0:1. Odpověď na sebe naštěstí nenechala dlouho čekat. Bouška vystihl zaváhání olomoucké obrany a po samostatné akci vyrovnal na 1:1. Vstřelená branka však Votroky ukolébala a tak se v obraně opět hromadily zbytečné chyby. Jedné takové využil ve 37. minutě Hubník, který poslal pěkný centr Glosovi a ten z voleje nádherně skóroval. Sigma tak šla do kabin za vedení 1:2. Do druhé půle nastoupili Hradečtí bojovně naladěni, ale jejich optická převaha končila často před velkým vápnem Hanáků. K vyrovnání tak museli domácím pomoci hostující obránci, kteří si v 71. minutě po akci Klapky srazili míč do vlastní branky - 2:2. Hradec pak mohl dokonce vést, ale penaltu za sražení Kalouska Šmarda neproměnil. Bouška pak deset minut před konce v jasné pozici pálil pouze do břevna. SK Hradec Králové - SK Sigma Olomouc B 2:2.