Hradec Králové - Jihlava 2:0

Fotbalisté FC Hradec Králové vstoupili do nového ročníku druhé fotbalové ligy úspěšně. S přehledem porazili jednoho z favoritů soutěže Jihlavu 2:0. Na utkání si v parném odpoledni našly cestu 2000 diváků, kteří mohli být s výkonem domácích spokojeni. Od úvodního hvizdu byli aktivnější. V 7. minutě se neprosadil Dvořák, o pět minut později zhatil šanci Černého s Pilařem brankář Jihlavy Winter. Ten byl úspěšný i ve 24. minutě proti Pilařovi. Po půlhodině zápasu však už musel kapitulovat. Ve velkém vápně byl sražen Fischer a nařízenou penaltu proměnil Černý - 1:0. Votroci pokračovali v aktivní hře i ve druhém poločase, Jihlava se zmohla jen na několik ojedinělých kombinačních akcí, která až na pár výjimek ani neohrozily hradeckého gólmana Lindra. Naopak černobílí čtvrt hodiny před konce přidali potvrzující branku, když se prosadil střídající Přibyl - 2:0. Jihlava v závěru zahrozila Kadlecem z přímého kopu, ale už to byla jen labutí píseň hráčů z Vysočiny. Hradec Králové zvítězil zaslouženě 2:0