Hradec Králové - Jihlava 2:0

Fotbalisté FC Hradec Králové vstoupili do nového ročníku druhé fotbalové ligy úspěšně. S přehledem porazili jednoho z favoritů soutěže Jihlavu 2:0. Na utkání si v parném odpoledni našly cestu 2000 diváků, kteří mohli být s výkonem domácích spokojeni. Od úvodního hvizdu byli aktivnější. V 7. minutě se neprosadil Dvořák, o pět minut později zhatil šanci Černého s Pilařem brankář Jihlavy Winter. Ten byl úspěšný i ve 24. minutě proti Pilařovi. Po půlhodině zápasu však už musel kapitulovat. Ve velkém vápně byl sražen Fischer a nařízenou penaltu proměnil Černý - 1:0. Votroci pokračovali v aktivní hře i ve druhém poločase, Jihlava se zmohla jen na několik ojedinělých kombinačních akcí, která až na pár výjimek ani neohrozily hradeckého gólmana Lindra. Naopak černobílí čtvrt hodiny před konce přidali potvrzující branku, když se prosadil střídající Přibyl - 2:0. Jihlava v závěru zahrozila Kadlecem z přímého kopu, ale už to byla jen labutí píseň hráčů z Vysočiny. Hradec Králové zvítězil zaslouženě 2:0

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku
2.8.2009 19:55
Diviš (neregistrovaný)
Blahopřejimužstvu i p.Kotálovi k výhře nad Jihlavou.
Po 4 letech mých připomínek jste pane Jukl konečně pochopil,že je lepší hrát s vlastními než z posilami,které stojí peníze a vlastně posilami ani nejsou.Nemusíte letos postoupit,ale vybudujte mužstvo z odchovanců,dejte je pod smouvy a bojujte o ligu.Mladé a talentované pustte na hostování do Náchoda,Letohradu a pod.Daž se to naučí vezuměte je zpět!Dobrý fotbal se může chvíli hrát i ve 2 lize.Dobrá byla zřejmě volby i trenéra Kotála,ale i to jsem Vám doporučoval ,než přišel.
Ještě se zbavte myšlenek na ten megalomanský stadion.Na ligu stačí tak max 7.000 a ligu mistrů můžeme hrát na Slavii.Hodně zdaru SK HK.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme