Flošna už se chystá na letní sezonu, začne podle počasí. Vstupné podraží

Flošna už se připravuje.
Flošna už se připravuje. | autor: hradeckralove.cz

Koupaliště Flošna v Hradci Králové už se připravuje na svou již desátou letní sezónu. Ta začne podle počasí, je možné, že to bude už v květnu. Návštěvníci se budou moci těšit i na oblíbené ranní plavání od šesti hodin a ve vybraných dnech noční koupání od 21 do 23.30 hodin. Otevření koupaliště, otevírací dobu i další aktuality naleznete tak jako v minulosti na webových stránkách nebo FCB.

Bazénová technologie v budově koupaliště byla připravována na letní sezónu během měsíce února. Příprava venkovního koupaliště byla zahájena už začátkem března opravou schodů k dětskému bazénu, které postupně poškodilo uplynulých devět zimních období. 20. března byla zahájena příprava nerezových bazénů. Jako první byl vypuštěn a vyčištěn plavecký padesátimetrový bazén, který je nyní už napuštěn vodou. Obdobným procesem projde i relaxační bazén a jako poslední budou vyčištěny a napuštěny tobogány s línou řekou a dětský bazén. Probíhají i sadové úpravy, příprava travnatých ploch a plážového volejbalu. Koupaliště nabídne tak v letní sezóně tři vyhřívané bazény s teplotou vody kolem 26°C. V provozu budou dva tobogány, dva minitobogány pro malé děti a adrenalinová skluzavka Jump.


Celodenní vstupné podraží o pět korun

Zvyšování nákladů se nevyhnulo ani koupališti, které tak musí reagovat na tyto zvýšené vstupy úpravou cen vstupného. Pro letošní rok dochází k mírnému zdražení celodenního vstupného, a to o 5 Kč. Celodenní vstupné pro dospělé bez čipových hodinek bude za 145 Kč, s čipovými hodinkami za 119 Kč. Celodenní vstupné pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P bude 105 Kč, pro majitele čipových hodinek 79 Kč. Po 16. hodině je cena, tak jako v minulosti nižší.

Hodinové a dvouhodinové vstupné je pouze pro majitele čipových hodinek a zůstává stejné, jako v minulé sezóně. Hodinové plavání pro dospělé je za 49 Kč a dvouhodinové za 79 Kč. Pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P je hodinové vstupné 39 Kč a dvouhodinové 59 Kč. Děti do 120 cm mají i nadále vstup zdarma. Rodiny s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají 10% slevu na vstupné. Parkování před areálem koupaliště je zdarma.

Letní koupaliště v minulých letech navštívilo už více než 850 tisíc návštěvníků. Z hlediska návštěvnosti byl loňský rok absolutně rekordní, návštěvnost dosáhla neuvěřitelných 119 056 lidí.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Na Flošně budou od pondělí fungovat masáže i solárium

S ohledem na vládní opatření se od pondělí 3. května otevřou služby ve Wellness studiu Flošna v Hradci Králové. K dispozici budou masáže a solárium každý den od 10 do 21 hodin. Objednávat se je možné na telefonním čísle recepce. Ostatní provozy zůstávají uzavřeny.
Čtěte více

Letní sezona na Flošně dnes končí, vykoupat se přišlo více než 80 tisíc lidí

Letní sezóna na Koupališti Flošna skončí ve čtvrtek 24. září 2020 v 19 hodin. Pro letní koupaliště Flošna to byla již 11. sezóna. Po dnech napětí v souvislosti s rozšířením pandemie, kdy se nevědělo, zda vůbec bude koupaliště otevřeno, nakonec začala sezóna 25. května 2020. I…
Čtěte více

Nově si mohou Hradečáci užívat koupání i v písníku Marokánka

Od letošního roku je veřejnosti přístupný písník Marokánka poblíž silnice z Krňovic na Bělečko na Královéhradecku. Novou možnost vykoupat se v dříve zakázané lokalitě využívají hlavně cyklisté, kteří se vypraví do hradeckých městských lesů. Jenže s tím, jak začalo přibývat…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme