Flošna je otevřená, zatím za mimosezónní vstupné

Flošna už je otevřená.
Flošna už je otevřená. | autor: hradeckralove.cz

Letní hradecké koupaliště Flošna zahájilo novou sezónu. Veřejnosti se otevřelo už v sobotu a to v čase od 10 do 19 hodin. V provozu budou všechny atrakce i služby koupaliště, voda v padesátimetrovém bazénu bude vyhřátá na 26 stupňů. Vstupné bude zatím mimosezónní, tedy 100 korun a s čipovými hodinkami 70 korun, hodinové vstupné pak za 64 korun na modré čipové hodinky a 54 korun na červený čip. V hlavní sezóně se opět vrátí ranní plavání od šesti hodin a ve vybraných dnech noční koupání od 20.45 do 23 hodin.

Pro letošní rok se mohou návštěvníci těšit na novinky. Stávající dětské hřiště bylo přesunuto do prostoru mezi restaurací a hřištěm pro plážový volejbal a bylo rozšířeno a doplněno o nové herní prvky. Hřiště je nyní více ve stínu a zajistí tak vyšší komfort malým návštěvníkům. Na ploše jsou instalovány nové kolotoče a houpačky. Navíc byl dvojnásobně zvětšen zastíněný prostor u dětského bazénu a vyměněna byla celá jeho konstrukce včetně stínící sítě. Upravena byla i plocha pro umístění stolu na stolní tenis. Práce probíhaly během jarních měsíců a nyní je vše hotovo. V roce 2022 také proběhla instalace automatické pokladny ve vstupu na koupaliště. Automatická pokladna slouží pro bezobslužný prodej vstupenek, zjištění stavu kreditu na čipových hodinkách a dobití čipových hodinek.

V areálu koupaliště je k dispozici restaurace Flošna s bowlingem, kterou můžete navštívit i bez nutnosti vstupu na koupaliště. Mimo hlavní letní sezónu využívají restauraci i návštěvníci celoročně otevřeného wellness studia, squashe a fitness Fit4Fun.

Koupaliště Flošna je v provozu od roku 2010 a celkem ho navštívilo téměř 1,2 milionu návštěvníků.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Za vstup na koupaliště Flošna si připlatíte. V průměru se ceník zvýší o 15 procent

S přípravou hradeckého koupaliště Flošna na nadcházející sezónu přichází i zvýšení ceníku vstupného a služeb. Celodenní vstup bude například jednoho dospělého stát 190 korun. Vedle toho se ale návštěvníci budou moci těšit na změny, kterými budou třeba nové herní prvky v areálu…
Čtěte více

Koupaliště Flošna se chystá na sezónu. Novinky potěší hlavně děti

Přibližně za dva měsíce by mohlo být hradecké koupaliště Flošna už otevřené. V některých letech otevíralo už v dubnu, to když venkovnímu koupání přálo počasí. K nejčastějším termínům otevření však patří tradičně 20. květen. Vloni na hradeckou Flošnu zavítalo 80 tisíc zájemců.…
Čtěte více

Od ledna si návštěvníci plaveckého bazénu i wellness na Flošně připlatí

Od ledna 2023 se zvyšuje cena vstupného do plaveckého areálu na Eliščině nábřeží i wellness studia Flošna. „Plavecký areál je energeticky mimořádně náročný na provoz, energie tvoří 32 % celkových nákladů. V roce 2023 očekáváme navýšení cen elektrické energie, vodného a stočného,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme