Den Svatého Patrika můžete opět oslavit v Potrefené Huse

 Pivo Guinness
Pivo Guinness | autor: Potrefená Husa Hradec Králové

Den Svatého Patrika můžete oslavit i bez toho, abyste si museli shánět letenku do dalekého Irska. Připomenout si ho můžete přímo v Hradci Králové na Velkém náměstí v restauraci Potrefená husa. V pátek 17. března a celý následující víkend v jejím speciálním menu najdete tradiční pochoutky jako například dušené jehněčí kolínko na pivu, irské beef stew nebo kuřecí steak s omáčkou z whisky. Samozřejmostí je tradiční pivo, whisky a zelená barva.

 
Irské pivo nesmí chybět
Guinness Draught Stout - světově nejprodávanější pivo - se v Potrefené huse podává druhým rokem. Servírovat toto pivo v požadované kvalitě však není lehký úkol. O tom se přesvědčili i v Potrefené Huse, kde celé měsíce ladili ten správný postup. Hledali ideální teplotu pro umístění sudů, třikrát vyměnili výčepní kohout a pilovali čepování. Výsledek stojí za to a tato novinka na husím čepu si získala velkou oblibu již od prvního naražení.
 

A jaké můžete během oslav Saint Patrick's Day očekávat menu?

Hráškový krém s mátou a máslovými krutony, hlavním chodem bude IRISH BEEF STEW - tradiční irský pokrm s bramborovými kroketami s medvědím česnekem nebo dušené jehněčí kolínko na pivu guinness se smetanovým špenátem a celerovým pyré. Jako dezert v Potrefené Huse připraví čokoládovou pěnu z černého piva guinness s čerstvým ovocem a nebo srdce ze žloutkového piškotu a krému z pistácií.

Tak neváhejte a přijdťe si do Potrefené Husy zelený svátek připomenout. Svá místa si můžete předem také rezervovat na telefonním čísle 733 311 211 nebo přes rezervačni formulář na webových stránkách.
Den svatého Patrika Den svatého Patrika
autor: Potrefená Husa Hradec Králové

autor: Potrefená Husa Hradec Králové
Prostory restaurace Prostory restaurace
autor: Potrefená Husa Hradec Králové
Prostory restaurace Prostory restaurace
autor: Potrefená Husa Hradec Králové
Den svatého Patrika Den svatého Patrika
autor: Potrefená Husa Hradec Králové

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme