Chtěli jste si někdy zkusit řídit autobus? Můžete, hradecký dopravní podnik vám to umožní

Zkuste si řídit autobus.
Zkuste si řídit autobus. | autor: dpmhk.cz

Možná hledáte práci a možná si chcete jen zkusit řídit něco většího než je váš osobní vůz. V obou případech můžete navštívit akci hradeckého dopravního podniku, která se koná 8. června. Od 14 do 18 hodin se v areálu společnosti můžete dozvědět všechno o práci v podniku a také si zkusit řídit autobus nebo trolejbus.

Na akci „ZA VOLANTEM AUTOBUSU MHD" se dozvíte, co všechno práce řidiče městské hromadné dopravy obnáší. Pokud skutečně máte o profesi zájem, užitečné pro vás budou informace o tom, jaké podnik nabízí benefity a jaké má na své budoucí zaměstnance požadavky. Podnik například nabízí náborový příspěvek až 50.000,- Kč, zajistí budoucím řidičům ubytování a na náklady podniku si můžete udělat řidičák skupiny D.

Pokud si budete chtít vyzkoušet, jaké to je řídit autobus, musíte splňovat alespoň dvě podmínky. Musí vám být 21 let a musíte být držitelem řidičského oprávnění minimálně skupny B.
V rámci této jedinečné akce budete mít možnost podívat se i na dispečink městské hromadné dopravy a do prostor, kde mají řidiči zázemí.

Bude možné vyzkoušet si jízdu městským IRISBUS PS09D1 s rokem výroby 2008, který je díky automatické převodovce a posilovači řízení jednoduchý na ovládání a víceméně kopíruje provozní autobusy MHD.

Pokud vás akce zajímá, neváhejte a zarezervujte si místo:

V pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel.: 495 089 231, mobil: 703 157 000 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 7. 6. 2022 - počet míst je omezen).

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Fortnou projedou autobusy už v září, hotovo bude do konce roku

Na přelomu března a dubna byla zahájena rekonstrukce přestupního terminálu a křižovatky Fortna pod schodištěm Bono publico v centru Hradce Králové. Křižovatku ulic Ignáta Herrmanna a Komenského již stavbaři přeměnili na kruhový objezd, téměř dokončené jsou také některé chodníky…
Čtěte více

Některé linky MHD budou jezdit podle "taktového" řádu

Od 1. září budou některé linky hradecké MHD jezdit podle nového jízdního řádu. Hlavní změnou bude jejich zpravidelnění, kdy budou v jednotlivých částech dne jezdit v pravidelných pevných intervalech, tzv. taktech. Tyto úpravy hradecký dopravní podnik plánuje na dvaceti vybraných…
Čtěte více

Linka číslo 4 a 8 nebude v Hradci jezdit celý srpen. Podnik nemá řidiče

S ohledem na nedostatek řidičů MHD muselo město spolu s Dopravním podnikem města Hradce Králové dočasně přerušit provoz dvou vybraných hradeckých linek č. 4 a 8. Linky nebudou jezdit od začátku do konce měsíce srpna. Nedostatek řidičů se hradecký dopravní podnik snaží dlouhodobě…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme