Chtěli jste si někdy zkusit řídit autobus? Můžete, hradecký dopravní podnik vám to umožní

Zkuste si řídit autobus.
Zkuste si řídit autobus. | autor: dpmhk.cz

Možná hledáte práci a možná si chcete jen zkusit řídit něco většího než je váš osobní vůz. V obou případech můžete navštívit akci hradeckého dopravního podniku, která se koná 8. června. Od 14 do 18 hodin se v areálu společnosti můžete dozvědět všechno o práci v podniku a také si zkusit řídit autobus nebo trolejbus.

Na akci „ZA VOLANTEM AUTOBUSU MHD" se dozvíte, co všechno práce řidiče městské hromadné dopravy obnáší. Pokud skutečně máte o profesi zájem, užitečné pro vás budou informace o tom, jaké podnik nabízí benefity a jaké má na své budoucí zaměstnance požadavky. Podnik například nabízí náborový příspěvek až 50.000,- Kč, zajistí budoucím řidičům ubytování a na náklady podniku si můžete udělat řidičák skupiny D.

Pokud si budete chtít vyzkoušet, jaké to je řídit autobus, musíte splňovat alespoň dvě podmínky. Musí vám být 21 let a musíte být držitelem řidičského oprávnění minimálně skupny B.
V rámci této jedinečné akce budete mít možnost podívat se i na dispečink městské hromadné dopravy a do prostor, kde mají řidiči zázemí.

Bude možné vyzkoušet si jízdu městským IRISBUS PS09D1 s rokem výroby 2008, který je díky automatické převodovce a posilovači řízení jednoduchý na ovládání a víceméně kopíruje provozní autobusy MHD.

Pokud vás akce zajímá, neváhejte a zarezervujte si místo:

V pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel.: 495 089 231, mobil: 703 157 000 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 7. 6. 2022 - počet míst je omezen).

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Zažít můžete Noc vědců, pohádkovou či hororovou bojovku v lesích

Kam vyrazit v Hradci o víkendu? Třeba do Dopravního podniku, který u příležitosti 95. výročí založení městské hromadné dopravy v Hradci Králové pořádá den otevřených dveří. Univerzita a další vědecké instituce lákají na Noc vědců. Vyrazit můžete do hradeckých lesů na…
Čtěte více

V sobotu se otevřou brány hradeckého dopravního podniku. Program bude nabitý

Hradecký dopravní podnik  pořádá u příležitosti 95. výročí založení městské hromadné dopravy v Hradci Králové Den otevřených dveří. Po pěti letech opět otevírá svoji bránu veřejnosti. Akce se uskuteční v sobotu 7. října 2023 od 9 hodin (slavnostní zahájení) do 15 hodin v…
Čtěte více

Provoz v Hradci omezí uzavírky. U Alessandrie až do listopadu

Až do 12. listopadu 2023 bude úplně uzavřena komunikace v ulici Bratří Štefanů z důvodu nezbytné opravy povrchu vozovky. Pokládka nové asfaltové vrstvy by měla proběhnout ve svátek v sobotu 28. října, v den pokládky bude uzavřena i křižovatka u polikliniky. Náhradním termínem je…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme