Chtěli jste si někdy zkusit řídit autobus? Můžete, hradecký dopravní podnik vám to umožní

Zkuste si řídit autobus.
Zkuste si řídit autobus. | autor: dpmhk.cz

Možná hledáte práci a možná si chcete jen zkusit řídit něco většího než je váš osobní vůz. V obou případech můžete navštívit akci hradeckého dopravního podniku, která se koná 8. června. Od 14 do 18 hodin se v areálu společnosti můžete dozvědět všechno o práci v podniku a také si zkusit řídit autobus nebo trolejbus.

Na akci „ZA VOLANTEM AUTOBUSU MHD" se dozvíte, co všechno práce řidiče městské hromadné dopravy obnáší. Pokud skutečně máte o profesi zájem, užitečné pro vás budou informace o tom, jaké podnik nabízí benefity a jaké má na své budoucí zaměstnance požadavky. Podnik například nabízí náborový příspěvek až 50.000,- Kč, zajistí budoucím řidičům ubytování a na náklady podniku si můžete udělat řidičák skupiny D.

Pokud si budete chtít vyzkoušet, jaké to je řídit autobus, musíte splňovat alespoň dvě podmínky. Musí vám být 21 let a musíte být držitelem řidičského oprávnění minimálně skupny B.
V rámci této jedinečné akce budete mít možnost podívat se i na dispečink městské hromadné dopravy a do prostor, kde mají řidiči zázemí.

Bude možné vyzkoušet si jízdu městským IRISBUS PS09D1 s rokem výroby 2008, který je díky automatické převodovce a posilovači řízení jednoduchý na ovládání a víceméně kopíruje provozní autobusy MHD.

Pokud vás akce zajímá, neváhejte a zarezervujte si místo:

V pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel.: 495 089 231, mobil: 703 157 000 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 7. 6. 2022 - počet míst je omezen).

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Hradecké městské spoje budou od zítřka jezdit jako o prázdninách

Hradecký dopravní podnik zavádí prázdninový provoz městských spojů již od června. Důvodem je především personální situace u řidičů, kterou městský dopravce již několik týdnů řeší výpomocí kolegů z technicko-hospodářských pozic nebo ze servisních dílen. Cestující se tak od středy…
Čtěte více

Obce na Hradecku si možná za MHD linky připlatí. Někde nepomůže ani dotace od kraje

Cestující do obcí kolem Hradce, kam zajíždí hradecká MHD si možná připlatí. Do cen se promítnou rostoucí náklady na provoz městské hromadné dopravy. Smlouvu mají například Předměřice, Lochenice, Vysoká nad Labem nebo Běleč, které čelí postupnému zdražování dopravy. Ani čerstvá…
Čtěte více

Křižovatka Fortna se od pátku na několik měsíců úplně uzavírá

Velmi frekventovaná křižovatka Fortna v centru města se spolu s částmi okolních ulic od pátku 1. dubna na několik měsíců kompletně uzavře. Křižovatku ulic Ignáta Herrmanna a Komenského čeká přeměna na kruhový objezd. Spolu s ní se také opraví okolí včetně chodníků a autobusových…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme