Chcete si vyzkoušet řídit autobus? Můžete přijít ve čtvrtek 14. října do dopravního podniku

Můžete si přiít zkusit řídit autobus.
Můžete si přiít zkusit řídit autobus. | autor: DPMHK

Hradecký dopravní podnik pořádá ve čtvrtek 14. října ve svém areálu akci pro ty, co by si chtěli vyzkoušet řídit autobus a možná i zkusit povolání řidiče městské hromadné dopravy. Podnik by rád doplnil řady nejen řidičů, ale i automechaniků. Otevře v tento den tedy i své dílny, aby si případní zájemci mohli své budoucí pracovní prostředí pořádně prohlédnout. Akce začíná ve 14. hodin.

Pokud jste někdy o profesi řidiče či řidičky městské hromadné dopravy přemýšleli, přijďte se do areálu dopravního podniku podívat. Dozvíte se, jak má společnost na své řidiče nároky,  i to jaké benefity nabízí. Dokonce si můžete řízení vozidla i vyzkoušet. K tomu vám musí být minimálně 21 let a musíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny B.

Otevřené budou i dílny dopravního podniku. Zájemci o pracvní pozici automechanik/čka autobusů a trolejbusů MHD se tak dozvědí, co vše se odehrává v zázemí moderního servisu na pozadí provozu vozidel hradecké MHD. Během čtvrtečního odpoledne tak mohou zjistit, jaké jsou na pozici požadavky a co podnik dílenským profesím naopak nabízí. Prohlédnou si prostory, které běžně k vidění nejsou.

Je dobré zajistit si na akci rezervaci, pracovníci podniku se vám tak budou moci plně věnovat. Rezervaci účasti na obě akce si zajistíte v pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel. 495 089 231, mobil 703 157 00 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 13. 10. 2021 - počet míst je omezen). Na uvedených telefonech obdržíte i další informace.

Více o uvedených pozicích a další potřebné informace naleznete také na: www.dpmhk.cz – sekce Zaměstnání.
Přijďte a vyzkoušejte si, jaké to je usednout za volant řidiče MHD a vidět svět z jeho perspektivy. Další příležitost podívat se jako potencionální řidič do DP bude zřejmě až v příštím roce. Nemůžete-li se akce zúčastnit a měli byste zájem o pracovní pozici, kontaktujte podnik na výše uvedených telefonních číslech, popř. napište na .

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Linka číslo 1 změní od 1. listopadu trasu

Dočasná změna trasy linky číslo 1 na Novém Hradci Králové je plánváa od 1. listopadu 2021. Stane se tak z důvodu pokračující rekonstrukce vozovky v ulici Hlavní v Klukách. Od pondělí až do 17. prosince 2021 budou všechny spoje linky číslo 1 ukončeny na zastávce "Nový Hradec…
Čtěte více

Štve vás něco v hromadné dopravě? Můžete se vyjádřit, podnik chce spokojenost cestujících zkoumat

V období od 13. do 17. září se ve vozidlech a na zastávkách městské hromadné dopravy v Hradci Králové uskuteční již tradiční Průzkum spokojenosti s kvalitou služeb poskytovaných MHD v Hradci Králové. Tento průzkum se městě dělá v podstatě každoročně již od roku 2006. Vloni, kdy…
Čtěte více

Uzavírka Úprkovy ulice změní trasy linek číslo 11 a 17. Změny začnou od 7. července

Kvůli opravě vozovky v Úprkově ulici bude v termínu od 7. července až do 24. října uzavřena část silnice mezi Malšovicemi a Malšovou Lhotou. Rekonstrukce hlavního průtahu v hradeckých Malšovicích bude pokračovat poslední etapou. Opravovat se bude silniční povrch Úprkovy ulice,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme