Část Slezského předměstí bude bez tepla

Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové (THHK) plánuje na letošní červen dvoutýdenní přerušení dodávky tepla a teplé vody do oblasti na Slezském předměstí. Důvodem je rekonstrukce horkovodu opatovickou elektrárnou. Bez tepla a teplé vody budou firmy a domácnosti od 7. - 21. června.

„Delší odstávku si vyžádala nezbytná oprava ze strany elektrárny, která do budoucna zabezpečí kvalitní služby a eliminuje nečekané havárie v zimních měsících,“ uvedl ředitel THHK Jiří Seidler, podle kterého dojde k opravě potrubí v nejrychlejším možném čase.
THHK je připravena občanům zajistit veškeré potřebné informace o odstávce tepla. Občané budou mít možnost kdykoli zavolat na nepřetržitou telefonní linku dispečinku na čísle 495 262 663, který každý den bude zjišťovat podrobné a přesné informace ohledně stavu rekonstrukce a následného zprovoznění.

Ulice, kterých se přerušení dodávek tepla a teplé vody bude týkat:
Gagarinova (od Severní, část ulice)
Markovická (od Myslivečkovy)
Myslivečkova (mezi Gagarinovou a Markovickou)
Severní (obě strany od Lužického, směrem do města)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme