Během prázdnin si děti v aquacentru užijí 20 minut navíc i aquazorbing

Zorbingová koule v aquacentru v Hradci Králové.
Zorbingová koule v aquacentru v Hradci Králové. | autor: SNHK

Krytý plavecký areál v Hradci Králové na Eliščině nábřeží připravil speciální akci pro děti na jarní prázdniny v týdnu od 2. do 8. března. Ke vstupu dostane každý návštěvník Městských lázní v Hradci Králové 20 minut zdarma. Navíc je v bazénu připravena oblíbená atrakce - zorbingová koule. 

„V tyto dny bude mít každý návštěvník aquacentra navíc zdarma 20 minut ke vstupu. Akce platí nejen pro nové zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky - čipovkáře, kteří dostanou tento bonus i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu,“ upřesnila Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové.

Aquacentrum mimo jiné nabízí umělé vlnobití v rekreačním bazénu, perličkové nebo teplé bazény či solárium. V Sauna & SPA části se nachází také parní komora nebo finská sauna spolu s ledovou studnou, vodopádem po skle a venkovním atriem.

Návštěvníci zde mohou vyzkoušet také 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty nebo aquazorbing. Ten bude možné využít každý všední den, od pondělí až do pátku, a to dopoledne od 10 do 12 hodin a odpoledne od 15 do 17 hodin. O víkendu pak zorbovací kouli v plaveckém bazénu nahradí míč hradeckých pólistů.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Sauna v městských lázních otevírá ve čtvrtek, bazén v pondělí

V budově Městských lázní je už dnes ve čtvrtek 3. prosince 2020 od 10 hodin otevřena sauna & SPA zóna. Dle vládního nařízení bude omezen počet na šestnáct návštěvníků s tím, že v potírně bude moci být najednou maximálně osm lidí. Zavírat bude ve všední dny ve 21 hodin, o…
Čtěte více

Aquacentrum bude od středy v provozu, Flošna pojede bez omezení

Od začátku prázdnin se rozjede provoz aquacentra v Městských lázních, které je od poloviny března uzavřeno. V aquacentru budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude otevřena denně od 11 hodin a bude bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět…
Čtěte více

AKTUALIZOVÁNO: Koronavirus zavřel v Hradci školy, divadla, bazén. I hokej bude bez diváků

Hokej bez diváků, Klicperovo divadlo ruší představení, filharmonie také, zavírá se bazén, Bio Central neprodá na představení více než sto lístků. Cinestar zavírá kino. Pro žáky budou zavřené základní, střední i vysoké školy. Výuku ruší i hradecké základní umělecké školy.…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme