Aquacentrum bude od středy v provozu, Flošna pojede bez omezení

| autor: snhk.cz

Od začátku prázdnin se rozjede provoz aquacentra v Městských lázních, které je od poloviny března uzavřeno. V aquacentru budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude otevřena denně od 11 hodin a bude bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět vyhrazeny páteční odpoledne od 14. hodiny, kdy mají děti vstup za polovinu ceny. Padesátimetrový bazén však bude uzavřen.

Vstup na Slunnou loučku z vnitřních bazénů letos bohužel nebude možný, vzhledem k tomu, že padesátimetrový bazén bude uzavřen, vstup „z ulice“ však bude možný a stejná zůstala také cena. Jednorázově 30 korun na celý den a pro majitele čipových hodinek 20 korun. V provozu bude i mlhoviště. Na letní terase i v aquacentru budou návštěvníkům k dispozici lehátka i stoly se slunečníky.

Od 6 hodin ráno do večerních hodin je otevřený vyhřívaný bazén na Flošně. Letní koupaliště je již v provozu v hlavní sezóně a fungují také veškeré atrakce bez omezení. Krytý padesátimetrový bazén bude po dobu letních školních prázdnin pro veřejnost uzavřen. Uzavření je z důvodů jednak ekonomických, a také s ohledem na nízkou návštěvnost kvůli koronavirové pandemii.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Z Pajkrovy flošny studentský klub. Záměr dostává konkrétnější obrysy

Rekonstrukce Pajkrovy flošny v Hradci Králové dostává první konkrétní obrysy. V objektu, který byl v druhé polovině 18. století postavený jako součást hradecké pevnosti a jehož vlastníkem je město, by mělo vzniknout krajské networkingové studentské centrum. Městu se podařilo…
Čtěte více

Zveme: Do autokina na film Narušitel či na výtvarný workshop do Draku

Nouzový stav skončil a královéhradecká kina již od minulého týdne promítají. O víkendu můžete zajít do Cinestaru i do kina Bio Central, navíc dnes večer můžete navštívit na hradeckém letišti autokino, jehož výtěžek půjde na charitativní účely. Muzeum východních Čech zve hned na…
Čtěte více

Zveme: Hradubický běh pandemie nezastaví. Zvon Augustin oslaví konec nouzového stavu

Po dvouměsíční pauze vynucené nouzovým stavem kvůli pandemii koronaviru se opět rozbíhají víkendové akce v Hradci Králové. Rada města schválila mimořádné zvonění na zvon Augustin na Bílé věži, rozezní se první den po ukončení nouzového stavu v České republice, tedy v pondělí v 9…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme