Aquacentrum bude od středy v provozu, Flošna pojede bez omezení

| autor: snhk.cz

Od začátku prázdnin se rozjede provoz aquacentra v Městských lázních, které je od poloviny března uzavřeno. V aquacentru budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude otevřena denně od 11 hodin a bude bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět vyhrazeny páteční odpoledne od 14. hodiny, kdy mají děti vstup za polovinu ceny. Padesátimetrový bazén však bude uzavřen.

Vstup na Slunnou loučku z vnitřních bazénů letos bohužel nebude možný, vzhledem k tomu, že padesátimetrový bazén bude uzavřen, vstup „z ulice“ však bude možný a stejná zůstala také cena. Jednorázově 30 korun na celý den a pro majitele čipových hodinek 20 korun. V provozu bude i mlhoviště. Na letní terase i v aquacentru budou návštěvníkům k dispozici lehátka i stoly se slunečníky.

Od 6 hodin ráno do večerních hodin je otevřený vyhřívaný bazén na Flošně. Letní koupaliště je již v provozu v hlavní sezóně a fungují také veškeré atrakce bez omezení. Krytý padesátimetrový bazén bude po dobu letních školních prázdnin pro veřejnost uzavřen. Uzavření je z důvodů jednak ekonomických, a také s ohledem na nízkou návštěvnost kvůli koronavirové pandemii.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Chodíte pravidelně do aquacentra? Provozovatel vás odmění celodenním vstupem zdarma

Aquacentrum v Městských lázních chce odměnit své věrné návštěvníky. Dostanou celodenní vstup zdarma. Ale nejdříve musejí svou věrnost zařízení prokázat. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel Městských lázní na Eliščině nábřeží, připravila pro návštěvníky věrnostní akci…
Čtěte více

Návštěvnost hradeckých památek se letos nakonec vyhoupla do příjemných čísel

Letošní léto nebylo příliš laskavé k provozovatelům koupališť. Hradecká Flošna například zažila tu nejhorší sezónu za svoji existenci. Jednak za to moho počasí a pak také protikoronavirová opatření, která obzvlášť v červnu kapacitu limitovala. Oproti tomu turistická sezóna se v…
Čtěte více

Strážníci se zaměří na parkování u Flošny, kde řidiči ohrožují cyklisty

Během letních prázdnin se hradečtí strážníci více zaměří na správné parkování u rybníků a nebo koupališť. Městská policie totiž neustále řeší, že řidiči zastavují svá vozidla všude, kde je to možné. U koupaliště Flošna například parkují na cyklostezce a riskují botičku či pokutu…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme