Aquacentrum bude od středy v provozu, Flošna pojede bez omezení

| autor: snhk.cz

Od začátku prázdnin se rozjede provoz aquacentra v Městských lázních, které je od poloviny března uzavřeno. V aquacentru budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude otevřena denně od 11 hodin a bude bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět vyhrazeny páteční odpoledne od 14. hodiny, kdy mají děti vstup za polovinu ceny. Padesátimetrový bazén však bude uzavřen.

Vstup na Slunnou loučku z vnitřních bazénů letos bohužel nebude možný, vzhledem k tomu, že padesátimetrový bazén bude uzavřen, vstup „z ulice“ však bude možný a stejná zůstala také cena. Jednorázově 30 korun na celý den a pro majitele čipových hodinek 20 korun. V provozu bude i mlhoviště. Na letní terase i v aquacentru budou návštěvníkům k dispozici lehátka i stoly se slunečníky.

Od 6 hodin ráno do večerních hodin je otevřený vyhřívaný bazén na Flošně. Letní koupaliště je již v provozu v hlavní sezóně a fungují také veškeré atrakce bez omezení. Krytý padesátimetrový bazén bude po dobu letních školních prázdnin pro veřejnost uzavřen. Uzavření je z důvodů jednak ekonomických, a také s ohledem na nízkou návštěvnost kvůli koronavirové pandemii.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Na Flošně budou od pondělí fungovat masáže i solárium

S ohledem na vládní opatření se od pondělí 3. května otevřou služby ve Wellness studiu Flošna v Hradci Králové. K dispozici budou masáže a solárium každý den od 10 do 21 hodin. Objednávat se je možné na telefonním čísle recepce. Ostatní provozy zůstávají uzavřeny.
Čtěte více

Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou…
Čtěte více

Letní sezona na Flošně dnes končí, vykoupat se přišlo více než 80 tisíc lidí

Letní sezóna na Koupališti Flošna skončí ve čtvrtek 24. září 2020 v 19 hodin. Pro letní koupaliště Flošna to byla již 11. sezóna. Po dnech napětí v souvislosti s rozšířením pandemie, kdy se nevědělo, zda vůbec bude koupaliště otevřeno, nakonec začala sezóna 25. května 2020. I…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme