Albert v Kuklenách je od dnešního dne zavřený. Fungovat začne asi za půl roku

Albert už je zavřený.
Albert už je zavřený. | autor: Arch.design

Albert dříve Hypernova se včerejším dnem v Kuklenách uzavřela. Obchodní centrum projde během několika měsíců zásadní proměnou, jednou z mnoha změn bude i uzavření samotného hypermarketu. Ten bude od 9. března na zhruba půl roku uzavřen. Albert by měl opět otevřít zkraje nového školního roku. Zavřený bude i zábavní park pro děti Tongo, který sídlí ve stejném objektu. Informaci přináší web hkcity.cz.

„Vážení zákazníci, prodejna bude od 8. 3. 2022 od 20:00 hod. uzavřena a bude procházet remodelingem. Budeme se na vás opět těšit 7. 9. 2022 od 07:00 hod. ve znovuotevřené prodejně,“ uvedl maloobchodní řetězec Albert.
Do odvolání je od 28. 2. uzavřen také zábavní park Toboga Tongo.

„Milí návštěvníci, na nějaký čas se budete muset s Tongem rozloučit. Z důvodu plánované rekonstrukce celé budovy se znovu uvidíme na podzim,“ uvedlo Tongo.

Ti, co si zvykli nechávat si posílat zboží z IKEA na tamní výdejní místo, budou muset také jezdit jinam. „Nová dočasná adresa pro výdej objednávek od 1. 3. 2022 do odvolání: Vážní 908, 500 03 Hradec Králové – Slezské Předměstí. Výdejní místo je označeno logem našeho partnera: provozovna HRAL s.r.o.,“ uvedla IKEA.

Kompletní proměnou projde samotné centrum včetně pasáže. Plánované otevření po rekonstrukci stávajícího centra je druhá polovina roku 2022, dokončení celého centra včetně retail parku se pak plánuje na rok 2023.

Mají zde být obchody jako Jysk, Kik, Pepco, Teta drogerie či obchod Tedi, který v Hradci svoji pobočku nemá. Součástí proměny má být i uvažovaný retail park, který vznikne na části parkoviště a otevře roce 2023.

 

Studie Studie

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zastupitelé Hradce odmítli obchodní centrum Nová Zelená. Hlavně kvůli dopravě

Nová Zelená - komerční obchodní centrum, které chce nechat v Kuklenách vystavět developerská firma J&T Real, je téma, o kterém se nyní v Hradci hodně hovoří. Dokonce se kvůli němu sešli hradečtí zastupitelé na mimořádném zasedání. Po dlouhé debatě se shodli na tom, že stavbu…
Čtěte více

Vyroste v Kuklenách obří obchodní centrum? Musí se vyřešit doprava

Soukromý investor, který chce vystavět nové obchodní centrum s velkým parkem v hradeckých Kuklenách, musí absolvovat proces posouzení vlivu na životní prostředí, tzv. EIA. Tento dokument pak bude významným podkladem pro územní rozhodnutí a stavební povolení a stanoví případné…
Čtěte více

Tesco v centru města je po téměř 20 měsících otevřeno

Tesco na náměstí 28. října nabízí především potraviny, nechybí ani pultový prodej masa, uzenin a lahůdek. Opravy trvaly skoro 20 měsíců, mohly za to rozsáhlé stavební úpravy, pandemie koronaviru a s tím spojené uzavření hranic. Tím se plánovaná rekonstrukce výrazně protáhla.…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme