Akvapark je mimo provoz

Hradecký Akvapark čeká plánovaná údržba. Veřejnosti se na čas uzavře. Navštívit jej bylo možné včera. Znovu se veřejnosti otevře až v druhé polovině září.

Během následujících tří týdnů se zájemci do Akvaparku nedostanou. Plánované opravy nejde provádět během provozu. „Důvodem je plánovaná provozně technická odstávka. V jejím průběhu provedeme údržbu a drobné opravy, které nelze udělat za provozu nebo při sanitárních dnech,“ potvrdil Hradeckému deníku provozní plaveckého areálu Zdeněk Zikl. Podle něj se práce budou týkat například oprav dlažby a spárování, desinfekce, čištění bazénu, výměny vody nebo malování. Úpravu čeká i potní místnost sauny. „Tady plánujeme výměnu lavic a opravu obložení,“ doplnil Deníku Zikl.
Odborníci se zaměří i na technologii vlnobití, které je v rámci střední Evropy unikátem. Podobná technická památka zde nemá obdoby už od roku 1932. Jak Hradecký deník zjistil, suché části vlnobití procházejí kontrolou několikrát ročně, nyní ale čeká kontrolu podvodní část, jejíž stav se bez vypuštění bazénu prověřit nedá.
Odstávka Akvaparku začne v pondělí 30. 8. a potrvá do pátku 17. 9. Zábavní centrum se otevře znovu v sobotu 18. 9. Sousedního plaveckého bazénu se práce nedotknou a bude v provozu bez omezení.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme