Hradec Králové si od EIB asi nepůjčí

Půjčku ve výši 600 milionů korun od Evropské investiční banky (EIB) si královéhradecký magistrát patrně nevezve. Radní doporučili zastupitelstvu, aby na nabídku EIB nekývli. Komerční banky jsou údajně schopny… více

Hradec nedal Boleslavi a ni branku a prohrál 0:2

Mladá Boleslav dorazila do Hradce Králové k dalšímu utkání první hokejové ligy se dvěma novými posilami, obráncem Pavlem Šrekem a útočníkem Janem Fadrným, kterému se první utkání v dresu nového zaměstnavatele… více

Energetici prohráli v Třebíči 1:2

Úvodní třetina sobotního čtvrtého kola první ligy určitě přinesla větší radost domácí Třebíči, která se zásluhou přesné střely Laše dostala v 15.minutě do vedení 1:0, to Třebíč dohrávala krátkou přesilovou hru… více

Výstavba protihlukových stěn v Okružní ulici začne příští rok

Lidem v bezprostřední blízkosti nadjezdu v Okružní ulici v Hradci Králové se blýská na lepší časy. Ředitelství dálnic a silnici Hradce králové se totiž konečně chystá odhlučnit tuto frekventovanou silnici. více

Odbor dopravy bude od pondělí v Kavalíru B

Všechna pracoviště odboru dopravy naleznou občané od pondělí 19. září na jednom místě v nových prostorách v Gayerových kasárnách v Kavalíru B na ulici Československé armády. více

Archeologové objevili unikáty v královéhradeckém pivovaru

Stovky tisíc nálezů už archeologové objevili v královehradeckém pivovaru. Ten se momentálně přestavuje na sídlo kraje. Archeologové od jara na ploše 500 čtverečních metrů provádějí výzkum v sondách hlubokých… více

Hradec porazil dobře hrající Prostějov 2:1

Do středečního utkání proti Prostějovu nastoupili Hradečtí s dvěma posilami - Červenkou a Havírou. Začátek první třetiny se nesl v mírné převaze domácích, ti však z tohoto náporu branku nevytěžili a tak diváci… více

Bono Publico už je opět počmárané

Nedávno rekonstruované schodiště Bono Publico v Hradci Králové nevydrželo odolávat nájezdu vandalů ani týden. Koncem srpna bylo celé komplet vymalováno, nyní už jej opět hyzdí výtvory sprejerů. více

Hokejový a fotbalový klub se navzájem podpoří

Zvýhodněné vstupné nabízejí fanouškům na zápasy svých mužstev kluby hradeckých fotbalistů a hokejistů. Pokud si divák na domácím fotbalovém utkání FC Hradec Králové zakoupí vstupenku na hokejový zápas HC… více