Hradec třemi góly v poslední třetině porazil Kadaň 5:2

Po třech týdnech se hradečtí hokejisté představili znovu domácímu publiku v utkání s Kadaní. Východočeši vedli v průběhu první třetiny už 2:0, ale hosté se dokázali do utkání parádně vrátit a po dvou třetinách… více

Hradec v Budějovicích prohrál těsně 2:3

I ti největší optimisté a hradečtí příznivci si před odjezdem Energetiků do Českých Budějovic přáli po minulé porážce 7:1 v Ústí asi jediné, neodvézt si z jihu Čech stejný debakl. Nekompletní hosté přijeli k… více

Nového Knihovnicko-informačního centra se dočká Hradec v roce 2007

Jedná se vlastně o novou budovu Studijní a vědecké knihovny. Dominanta města by měla vyrůst v prostoru mezi střední průmyslovou školou strojnickou a objektem hasičského záchranného sboru. "V roce 2002 jsme… více

Hned několik úseků plánované dálnice D11 bude realizováno ještě koncem roku 2005

Blýská se na lepší časy. Alespoň takové je první hodnocení účastníků kontrolního dne plánované dálniční výstavby. "Já zažívám euforii, protože stavba jede na plné obrátky," komentuje aktuální… více

Europoslance mohou hradečtí občané zastihnout každý pátek v nově otevřené kanceláři

Kancelář europoslance Oldřicha Vlasáka najdou lidé v Čelakovského ulici na pěší zóně. Stejně tak jako v případech dalších poslanců, také Vlasák si nechal zřídit své kontaktní místo přímo ve své stranické… více

Hradec si veze z Ústí vysokou porážku 1:7

Zajímavý zápas byl na programu v 15. kole první ligy na severu Čech v Ústí nad Labem, kde se střetl druhý tým soutěže se čtvrtým Hradcem Králové. Oslabení hosté o marody Roubíka a Fořta, navíc bez Jana Šulce I… více

Hradec dvěma góly otočil zápas v Třebíči a vyhrál 3:1

V prvním utkání druhé čtvrtiny zajížděli hradečtí Energetici na led momentálně poslední Třebíče. Ta před zápasem s Hradcem Králové udělala v sestavě řadu změn, které měly vést k lepším výkonům. To se Horácké… více