Hradec si veze dva body z Havlíčkova Brodu

Hradečtí hokejisté sice v Havlíčkově Brodě prohrávali, ale branka Koudelky je dokázala vrátit do utkání. Ve druhé třetině hosté dokázali třikrát překonat Nerudu, kdežto Hylák neinkasoval ani jednou a tak vedli… více

Miss Královéhradeckého kraje je z Dvora Králové

Titulem Miss Královéhradeckého kraje 2006 se může pyšnit 19-letá studentka Petra Žižková ze Dvora Králové nad Labem. První vicemiss se stala Karolína Kupková a druhou vicemiss Barbora Čenková. více

Hradečtí hokejisté vyhráli v Kadani 8:5

Kadaň měla do zápasu výborný vstup, už po 48 vteřinách hry se dostala do vedení zásluhou Stavenského. Tento náskok ale Severočechům vydržel pouze chvíli, po dvou rychlých gólech vedli poprvé v zápase hosté,… více

Městská policie zdarma zkontroluje správnost tachometrů

Osvětovou akci pro nejširší motoristickou veřejnost plánuje na čtvrtek královéhradecké městská policie. Její součástí bude mimo jiné měření rychlosti vozidel při jízdě 90 km/h a porovnání údajů z radaru MP s… více

Hradečtí hokejisté poprvé prohráli

Šlágr kola mezi Hradcem Králové a Ústím nad Labem vyzněl lépe pro hosty, kteří si vezou na sever Čech vítězství 4:2. Do středeční bitvy o první místo přitom měli domácí výtečný start, už v 1. minutě dostal do… více

Do komunálních voleb v Hradci půjde 11 subjektů

Do komunálních voleb, které se uskuteční už za necelé tři týdny, půjde v Hradci Králové celkem 11 subjektů. V porovnání s volbami v roce 2002 tak jedno politické uskupení ubylo. více

Hradečtí fotbalisté podlehli Blšanům 0:3

Hradeckým fotbalistům se už přes měsíc nedaří, což ostatně není novinka. Z krize měl tým s ambicemi na postup dostat nový trenér. Po středeční výhře nad Kladnem se zdálo, že mračna jsou zažehnána. Nedělní… více

Hradečtí hokejisté zvítězili i posedmé v řadě

Vstup do zápasu hostům vyšel, neproměnili ale několik šancí a tak mohli nakonec děkovat výbornému Hylákovi, že první třetina skončila 0:0. První branku diváci v Olomouci viděli hned na začátku druhé části, kdy… více

Klicperovo divadlo se chystá na Slovensko

Hradecké Klicperovo divadlo dnes uvede jako součást třetího ročníku festivalu velkých malých divadel Čekání na Václava - Prodanou nevěstu. Divadelníci se vrací dokonce ke dvěma slavným inscenacím režiséra… více

Vítězná série hradeckých hokejistů trvá

Nejvyšší návštěva v letošní sezóny viděla v Hradci Králové již šesté vítězství Energetiků v řadě. Středeční výhra hradeckých byla ale velmi těžká, Sareza nepřijela na východ Čech ani v nejmenším s bránící… více