Zveme: Víkend nabídne Formanovy filmy, fotbal, bruslení i Barbie párty

Fotokoutek v Auparku ve stylu Barbie.
Fotokoutek v Auparku ve stylu Barbie. | autor: auparkhradec.cz

S pátkem přichází i naše pravidelná víkendová pozvánka, která vás tentokrát zavede do kina, na improshow, na brusle, na párty od Mattela nebo na fotbal. Během víkendu můžete nazout brusle na královéhradeckém zimním stadionu, fanoušci Miloše Formana by si neměli nechat ujít přehlídku jeho slavných filmů, obdivovatelé improvizačního divadla zase show hradecké skupiny B.I.Z.O.N.I. V neděli začíná v Hradci Králové fotbalová liga.

Miloš Forman slaví narozeniny

Přehlídku tří dnes již legendárních filmů režiséra Miloše Formana uvádí Bio Central u příležitosti jeho 85. narozenin. V neděli se tak můžete těšit na maraton, který začíná v 17:30. Jako první uvidíte snímek z vrchlabského hasičského bálu Hoří, má panenko z roku 1967, za který zaplatíte 120 korun. Od 18:30 se bude ve studiu Garsonka promítat za stovku Formanův debut z roku 1963 nazvaný Konkurs, který tvoří dvě povídky: Konkurs a Kdyby ty muziky nebyly. Ve 20 hodin se na plátno dostanou Lásky jedné plavovlásky natočené roku 1965, cena vstupenky je 120 korun.

B.I.Z.O.N.I. vás rozesmějí

V sobotu v 19 hodin startuje v hradeckém ACklubu improshow místní improvizační skupiny B.I.Z.O.N.I. aneb Blázniví Improvizátoři Zoufale Odhodlaní Nepřestat Improvizovat. Vše, co během večera vznikne, je podle autorů neopakovatelné. Divák se totiž stává součástí show tím, že vyřkne téma a herci ho ztvární, nebo vymyslí prostředí a herci se v něm ocitnou. "Na místě se můžete těšit na: herce v úzkých tak, jak to zbožňujete, perly ve slově, mimice i zpěvu tryskající gejzíry smíchu a zábavy a navíc jednu impro-defloraci…" lákají improvizátoři. Vstupné je 80 korun.

Veřejné bruslení pokračuje

Bruslení pro veřejnost v malé hale hradeckého zimního stadionu je na tento víkend naplánováno opět na odpolední časy. V sobotu se bude bruslit od 16:00 do 17:30 a v neděli od 15:00 do 16:30 hodin. Hokejový klub vybírá vstupné 30 korun, děti do deseti let zaplatí 20 korun, jejich doprovod desetikorunu a šatna stojí pět korun.

Únorové párty od Mattela 

V novém hradeckém nákupním centru Aupark se až do konce února koná párty od Mattela. Děti i dospělí si zde mohou zazávodit s autodráhou Hot Wheels, podívat se na nejnovější modely populární panenky Barbie a ti nejmenší si pohrají s Mašinkou Tomášem. Aupark si připravil také speciální sobotní program, který začíná v 11 a končí v 18 hodin. Chystá módní přehlídku, společný tanec a fotokoutek s kostýmy, kde se holčičky můžou vyfotit jako pravé Barbie.

Začíná fotbalová liga

V neděli hradečtí fotbalisté přivítají v důležitém utkání Duklu Praha. Zápas začíná ve 14 hodin na Malšovickém stadionu, vstupné je 120 a 60 korun.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme