Štítky: | Fotbalový stadion |

Nový partner fotbalového klubu na dohled, radní doporučují Ulicha

Ivo Ulich
Ivo Ulich | autor: zdroj: facebook.com

Již 25. dubna by měli zastupitelé Hradce Králové vybrat nového partnera, který by vstoupil majetkově do fotbalového klubu. Ve hře je 20 % akcií FC Hradec Králové a tři potenciální zájemci. O novém partnerovi tento týden již jednala i rada města a ta doporučila zastupitelům uchazeče Ivo Ulich a partneři.
V úterý své plány s fotbalovým klubem představili radním všichni tři zájemci o vstup do klubu. Kromě Ivo Ulich a partneři je dalším uchazečem Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost s.r.o.

Radním se nejvíce zamlouval návrh bývalého hradeckého fotbalisty a reprezentanta Ivo Ulicha. Právě jemu a jeho partnerům doporučili schválení prodeje 20 % akcií FC Hradec Králové. Konečné slovo ale budou mít zastupitelé města na svém zasedání 25. dubna. Na něm budou mít všichni tři uchazeči ještě prostor pro prezentaci svých projektů.

„Od nového strategického partnera si slibujeme oživení, lepší financování klubu a z hlediska sportovního též figurování celku v první polovině prvoligové tabulky,“ řekl náměstek primátora Jindřich Vedlich.

Bývalý fotbalista Hradce Králové, Slávie ale například i německého Mönchengladbachu Ivo Ulich pochází z Opočna. Nyní po ukončení aktivní fotbalové kariéry úspěšně podniká spolu s bratry v oblasti designového dveřního a okenního kování. Jeho firma M & T patří k velmi významným ve svém oboru. V roce 2013 získala mimo jiné prestižní ocenění Red Dot Design Award. Ivo Ulich je majitelem firmy a má na starosti ekonomiku, marketing a zahraniční obchod.
Dalším zájemcem je italský podnikatel Alessandro Barilli Barilli je mimo jiné předsedou druholigového fotbalového klubu Reggiana. O vstupu do klubu jednal již od loňského léta, jednání však nedospěla do zdárného konce.
Posledním adeptem je sdružení společností Koncendo s.r.o. a Hala Kněžmost s.r.o. Koncendo je poradenskou agenturou z Hradce Králové, která se zaměřuje na dotace. Společnost Hala Kněžmost sídlí v Rudné nedaleko Prahy, má však vazby na Český ráj. Jako svůj předmět činnosti uvádí pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Fotbalový stadion čeká na stavební povolení, mohlo by být vydané ještě letos

Že by se fanoušci hradeckého fotbalu konečně dočkali? Po letech projednávání několika variant podoby a možných forem financování je Hradec Králové zase o něco blíže stavbě nového fotbalového stadionu. Před pár dny projektanti městu předali zpracovanou dokumentaci, která je nyní…
Čtěte více

„Nová lízátka" budou dražší. Náklady na stavbu stadionu stouply na 550 milionů

Hradečtí zastupitelé odhlasovali navýšení prostředků na stavbu nového všesportovního stadionu. Původně měla stavba stát kolem 400 milionů, nová varianta počítá s částkou o přibližně 150 milionů korun vyšší, uvedl Český rozhlas Hradec Králové. Stadion bude sloužit například i pro…
Čtěte více

Výstavba fotbalového stadionu je opět o krok blíže

Dnešní den se zařadí mezi důležité mezníky lemující dlouhou cestu za výstavbou nového fotbalového stadionu. Právní moci totiž nabylo územní rozhodnutí k výstavbě nového stadionu v Hradci Králové - Malšovicích. Jak uvedl tiskový mluvčí fotbalového klubu FC Hradec…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme